Služby pre vás

Služby pre vás

Istejší ste s nami.

Solídne korene, súčasť švajčiarskej skupiny Baloise so 150-ročnou tradíciou - to je základom poisťovní Basler.

Kľúčovými pre obchod poisťovní Basler sú oblasti úrazového majetkového poistenia, rovnako ako aj životné poistenie. Z pohľadu výšky predpísaného poistného v hodnote 1,4 mld. EUR sú poisťovne Basler zaradené na území Nemecka medzi významné poisťovacie spoločnosti.

Zákaznícke centrum

Sme Vám vždy k dispozícii

K nášmu cieľu patrí aj uľahčovanie Vašej komunikácie s nami.

Ak máte otázky a chcete ich riešiť s nami osobne, tak sme tu pre Vás: Dohodnite sa buď s Vašou kontaktnou osobou, alebo nám priamo zavolajte. Ak je to obzvlášť súrne, tak nám napíšte E-mail - My to zariadime.

  • Naše úradné hodiny: Po-Pia: 8:00 - 16:30

Nová adresa?

Zmenili ste adresu a chcete nám ju nahlásiť? Môžete tak urobiť e-mailom alebo kliknite na Vaša správa o zmene adresy a vyplnte prosím uvedený formulár.

Elektronická korešpondencia

je bezplatná služba, ktorá môže nahradiť papierovú korešpondenciu a súčasne prispeje k zvýšeniu Vášho komfortu pri komunikácii s nami, tak nám napíšte E-mail - My to zariadime.

Pre rýchlejšie spracovanie Vašej požiadavky alebo pre nahlásenie poistnej udalosti

Na to, aby sme mohli Vašu žiadosť spracovať a rýchlejšie vyplatiť dojednané poistné plnenie, pripravili sme pre Vás nasledovné jednotlivé formuláre na vyplnenie. Vyplnené tlačivo je potrebné podpísať a doručiť do poisťovne.